33, Guxi Sanayi Bölgesi, Shawan Kasabası, Panyu Bölgesi, Guangzhou City, Guangdong Eyaleti
Ana sayfa

Guangzhou G&T Industrial Co., Ltd.

iyi kalite WPC duvar paneli satış için
iyi kalite WPC duvar paneli satış için
Ben sohbet şimdi

Guangzhou G&T Industrial Co., Ltd.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Guangzhou G&T Industrial Co., Ltd. Guangzhou G&T Industrial Co., Ltd. Guangzhou G&T Industrial Co., Ltd. Guangzhou G&T Industrial Co., Ltd. Guangzhou G&T Industrial Co., Ltd. Guangzhou G&T Industrial Co., Ltd. Guangzhou G&T Industrial Co., Ltd. Guangzhou G&T Industrial Co., Ltd. Guangzhou G&T Industrial Co., Ltd. Guangzhou G&T Industrial Co., Ltd.

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Doğu Avrupa
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
No. Çalışanları : >G&T
Yıllık satış : 6000000-8000000
Yıl kurulan : 2010
İhracat p.c : 70% - 80%
G & T Industrial Co, Ltd 2010 yılında Dongguan şehrinde Guangdong Eyaleti kuruldu, biz iç ve dış dekorasyon için duvar panelleri ve döşeme yapmak için profesyonel fabrika bulunmaktadır.

Başlıca ürünlerimiz PVC 3d duvar paneli, XPE köpük duvar panelleri, WPC iç cephe panelleri, tavanlar, WPC dış cephe panelleri, döşeme, korkuluk ve PU dekoratif ürünlerdir.


Neredeyse 10 yıldır endüstriyel WPC ürünlerine odaklandık, 150'den fazla işçi, Almanya ve İtalya'dan 40 üretim hattı, 10000 metrekareden fazla atölye alanımız var.


Bu sektördeki lider işletmelerden biri olan G&T, üretim, kalite kontrol ve satış departmanından nitelikli ve deneyimli bir kadroya sahiptir. "Kalite Önceliği" ilkesiyle, hammaddeden, üretimden bitmiş ürüne kadar her denetimde kalitemizi kontrol etmek için sıkı QC yönetim sistemini takip ediyoruz. G&T, ISO9001 kalite kontrol sistemi ve ISO14001 çevre yönetim sistemi hakkında bilgi sahibidir. Ürünlerimiz yurtiçi ve yurtdışındaki müşterileri arasında itibar ve övgü kazanmıştır. Ürünlerimiz ayrıca SGS, CE yangın ve çevre testi gibi bir dizi denetim sertifikası almıştır.

Güçlü Ar-Ge ekibimiz var, yeni ürünler geliştirmek konusunda uzmanlaşmış 20'den fazla mühendis, tasarım ve teknisyene sahibiz. Ürünlerimiz müşterilerin isteklerinden memnun olabilir. Her türlü çeşit, desen ve geliştirdiğimiz renkler Çin dekorasyon alanında modaya öncülük ediyor.


Ürünlerimiz Amerika, İngiltere, Rusya, Almanya, Brezilya, Avustralya, Orta Doğu, Singapur ve Tayland gibi 50'den fazla ülke ve bölgeye ihraç edildi, müşterilerimizden yaygın övgü kazandı. Ayrıca müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için OEM / ODM sunuyoruz.

G&T "İş dünyasında Dürüst, Ayrıntılarda Kalite" prensibi ile yeşil bir dünya inşa etmeyi taahhüt etti. İnsanlara özen göster, yaşam için yaratıcı, iç ve dış yaşamın tadını çıkar, doğanın tadını çıkar. Aramıza hoşgeldin!

İletişim bilgileri
Guangzhou G&T Industrial Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. Giggs

Tel: 86-20-66391086

Faks: 86-20-66391086

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)