33, Guxi Sanayi Bölgesi, Shawan Kasabası, Panyu Bölgesi, Guangzhou City, Guangdong Eyaleti
iyi kalite WPC duvar paneli satış için
iyi kalite WPC duvar paneli satış için
Ben sohbet şimdi

Guangzhou G&T Industrial Co., Ltd.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Guangzhou G&T Industrial Co., Ltd. Guangzhou G&T Industrial Co., Ltd. Guangzhou G&T Industrial Co., Ltd. Guangzhou G&T Industrial Co., Ltd. Guangzhou G&T Industrial Co., Ltd. Guangzhou G&T Industrial Co., Ltd. Guangzhou G&T Industrial Co., Ltd. Guangzhou G&T Industrial Co., Ltd. Guangzhou G&T Industrial Co., Ltd. Guangzhou G&T Industrial Co., Ltd.

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Doğu Avrupa
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
No. Çalışanları : >G&T
Yıllık satış : 6000000-8000000
Yıl kurulan : 2010
İhracat p.c : 70% - 80%
2010 , G & T Industrial Co, Ltd kuruldu ve ilk fabrikamız Dongguan şehrinde bulunuyor. En başından beri, esasen vakum oluşturan yapı dekoratif malzemeleri ürettik ve ilk ürünümüz PVC 3d duvar paneli oldu.


2012 yılında üretim kapsamını genişlettik, özellikle PU ev dekoratif malzemeleri üretmeye başladık, özellikle korniş pervazları, sütunlar, süs eşyaları, tavan madalyonları vb. Aynı zamanda uluslararası pazarımızı bu ürünlerle açtık. dünya çapında 50'den fazla ülkede satıldı. Bu yıl, ürünlerin istikrarlı güvenilirliğini kanıtlamak için Avrupa Birliği CE sertifikasyonunu aldık.


2014 yılında yeni dekoratif malzeme ürünleri geliştirmeye karar verdik, bu yüzden WPC dış mekan zemin kaplamalarını, duvar kaplamalarını ve korkulukları üretmek için dongguan şehrinde ikinci bir atölye kurduk. Bu yıl, WPC ürünlerimiz SGS sertifikasını aldı.

2015, iç piyasada bambu ve ahşap elyaf duvar panellerinin artan kullanımı ile, bu bambu ve ahşap elyaf levhaları, ekolojik ahşap duvar panoları ve ekolojik ahşap tavan üretmek için Guangzhou (Foshan) şehrinde üçüncü bir fabrika kurmaya karar verdik. ihracat.

2016, XPE formuyla, ürünün kendinden yapışkanlı duvar paneli piyasaya çıktı, pazarı yakalamak için bu ürünü geliştirmek ve üretmek için yoğun bir şekilde yatırım yaptık. Sektörün en güçlü üretim kapasitesine ve en güçlü tasarım ekibine sahibiz. En fazla ürün tasarımına, en hızlı tasarım güncelleme hızına sahibiz.

2017, "Yüksek Teknoloji Kurumsal" başvurusunda bulunmak için onay aldı. Ürünler 50'den fazla ülkeye ihraç edilmektedir.

2018, 60'tan fazla ülke ve bölgeye ihraç edilen ürünler arasında en güvenilir ve güvenilir bir bütünlük üretim işletmesi oldu.

Neredeyse 10 yıl süren gelişimden sonra 800 800'den 10.000 metrekareye kadar atölye çalışmaları, küçük bir fabrikadan 3 büyük fabrikaya, 20 ila 150 işçi arasında, hızla dekoratif malzemeler inşa etmek için profesyonel bir üreticide büyüdük.


G & T hiçbir zaman ileri gitmeyi bırakmaz! Üstün teknoloji, güçlü güç ve yabancı ileri G & T üretim ekipmanlarının tanıtımı, ayrı bir geliştirme merkezi, önde gelen uluslararası bir işletme yönetimi ve iyileştirme sistemi sayesinde G&T ürünlerinin kalitesi her zaman sektörde parlıyor - lider!

İletişim bilgileri
Guangzhou G&T Industrial Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. Giggs

Tel: 86-20-66391086

Faks: 86-20-66391086

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)